На Калущині сталась аварія на свинокомплексі. Забруднена велика ділянка землі

Перевірка триває.

30.03.2021 15:25   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

26 березня о 13-15 на території тваринницького комплексу в с.Вилки Верхнянської ТГ сталася аварійна ситуація, внаслідок чого відбувся витік гноївки на поверхню землі.

Читайте також

Коломия: у ріці Прут знайшли два пакети з нутрощами (Відео)
На Прикарпатті берег річки засипали рештками тварин
Франківці зможуть здати відсортоване сміття у Smartмобіль цього тижня

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Карпатського округу, пише - Бліц-Інфо.

В інспекції кажуть, що до них надійшла телефонограма від ТОВ «Гудвеллі Україна» про аварію. Отримавши повідомлення, працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу одразу виїхали на місце події.

«Перевіркою встановлено, що внаслідок аварійної ситуації відбувся витік рідких відходів тваринництва на рельєф місцевості на території Верхнянської ТГ Івано-Франківської області. Орієнтовна площа забрудненої земельної ділянки – понад 800м2. Потрапляння гноївки у водний об’єкт не зафіксовано. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу  відібрали   проби  ґрунту,  розпочато аналітичні дослідження відібраних проб. Після отримання результатів аналізів проб буде нарахована завдана довкіллю шкода. На час перевірки витік зупинено, працівники ТОВ «Гудвеллі Україна» здійснювали заходи щодо ліквідації забруднення. Причини аварії встановлюються», - коментують в інспекції.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо