В Івано-Франківській області поліцейські затримали «вора в законі» (Відео)

12.05.2022 15:31   Джерело: IfNews
Опубліковано : Франківський Новинар

Під час проведення заходів з відпрацювання представників криміналітету та осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності 11 травня Департамент стратегічних розслідувань НПУ затримав «вора в законі». 

Такі новини Прикарпаття повідомили у національної поліції Івано-Франківської області.

Під час проведення заходів з відпрацювання представників криміналітету та осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та співпраці з окупантами, оперативники отримали інформацію про переховування «вора в законі» на прізвисько «Мамука» на території Івано-Франківської області. Свій «статус» він отримав в Стамбулі у 2013 році. Крім того, має родинні зв’язки з «вором в законі» Таріелом Оніані.

10 травня оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції провели заходи для затримання 45-річного уродженця Грузії, до якого рішенням РНБО були застосовні персональні спеціальні санкції. «Вора в законі» на прізвисько «Мамука» затримали в одному з приватних будинків області.

Наразі вирішується питання про його примусове видворення за межі України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews