З Луганщини до Івано-Франківська переїде державний університет внутрішніх справ

10.05.2022 09:25   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Франківський Новинар

Міністерством внутрішніх справ України прийнято попереднє рішення про подальшу передислокацію Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до Івано-Франківська.

Університет буде розміщено на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Про це повідомляють на сайті навчального закладу.

Ректор університету Віталій Комарницький з робочою поїздкою відвідав м. Івано-Франківськ, де зустрівся з головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук та Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківом, які висловили готовність допомагати навчальному закладу та вже здійснили низку необхідних організаційних заходів.

Крім того, відбулися зустрічі з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським. Колеги-освітяни запевнили, що підтримають науково-педагогічний склад та працівників університету наданням місць у гуртожитках вишів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо