У Франківську п’яний водій вчинив ДТП і втік
Фото з мережі Інтернет

Учора патрульні отримали виклик про ДТП на вулиці Вовчинецькій. Заявник повідомив: водій на автомобілі Mazda вчинив наїзд на його авто ВАЗ та поїхав з місця автопригоди.

Здійснюючи патрулювання, інспектори виявили вказаний автомобіль, що мав характерні для ДТП пошкодження.



Під час спілкування з 51-річним водієм інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік визнав що вживав алкоголь, проте стверджував що зробив це після ДТП.

Результат огляду 2.78 проміле алкоголю в крові.

На водія поліцейські склали чотири адміністративні матеріали: за ч. 4 ст. 130 (Вживання алкоголю водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди), за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) та ст. 126 (Керування без відповідних документів) КУпАП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #автопригода, #ДТП, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: