Франківську породіллям вручатимуть грошові сертифікати до Дня міста

Опубліковано:
28 Квітня, 2026 о 16:39
немовля
немовля. Фото ілюстративне

У Івано-Франківську до Дня міста традиційно підготували приємний бонус для новоспечених мам.

Жінки, які народять дітей 7 травня у міському та обласному перинатальних центрах, отримають грошові сертифікати та подарунки. Пише «IfNews»



Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради. Згідно з ним, кожній породіллі вручать сертифікат на суму 5 000 гривень, а також додаткові подарунки вартістю до 500 гривень.

Акція поширюється на жінок, які зареєстровані в Івано-Франківській міській територіальній громаді. До переліку отримувачів входять і внутрішньо переміщені особи, які проживають у громаді через війну.

Як зазначається у рішенні, для реалізації ініціативи з міського бюджету передбачать додаткове фінансування.

Така підтримка породіль у День міста стала вже доброю традицією, що символізує турботу про молоді родини та заохочує народжуваність у громаді.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #день міста, #породіллі





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: