Франківець, який забив до смерті чоловіка, сяде за ґрати на 9 років

Опубліковано:
27 Вересня, 2019 о 19:32
Франківець, який забив до смерті чоловіка, сяде за ґрати на 9 років
Фото з мережі Інтернет

Івано-Франківська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо вчинення 39-річним мешканцем м. Івано-Франківська злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, пише – Місто ІФ.

Читайте також



П’яний прикарпатець зарізав свого дядька на очах у родини
Суд виніс вирок прикарпатцю, котрий зарізав свого дядька

Слідством встановлено, що обвинувачений мешканець Прикарпаття у 2016 році у Франківську, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, після словесного конфлікту наніс потерпілому тяжке тілесне ушкодження, що є небезпечним для життя в момент спричинення.

Потерпілий від отриманих тілесних ушкоджень помер.
Прокурор повністю довів вину обвинуваченого. Його визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України,та призначили покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #вбивство, #вбивця, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: