В Івано-Франківську переглянуть тарифи на водопостачання (Відео)

11.08.2019 21:41   Джерело: Курс
Опубліковано : Патрік Скеля

В Івано-Франківську переглянуть тарифи на водопостачання. А від пропозиції колег переходити на погодинне постачання води відмовились, пише - Курс.

Читайте також

Масова загибель риби у Франківську: воду з озера на Товарній спустять
У декількох районах Прикарпаття виявили бактеріальне забруднення питної води

 

За його словами, зміни пов’язані зі здорожчанням електроенергії, йдеться в сюжеті «UA:Карпати».

«Енергопостачальна компанія підняла нам вартість електроенергії на 47 копійок за кіловат. Ми в місяць використовуємо орієнтовно мільйон кіловат, тому для нас здорожчання буде на близько 470 тисяч гривень, залежно, скільки електроенергії ми використаємо. Це дуже великі кошти для нашого підприємства, – пояснює Вабіщевич. – Це залежить від водоканалів. Якщо у нас доля електроенергії по водопостачанню 18%, по водовідведеню – 12%, то в нас, можливо, підняття тарифу буде менше».

За його словами, багато залежить від боргів споживачів. Їх тепер відключатимуть від водопостачання. Загальна заборгованість населення перед КП «Івано-Франківськводоекотехпром» складає 35 мільйонів гривень.

 

Про це повідомив головний інженер КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - Микола Вабіщевич.

За його словами, зміни пов’язані зі здорожчанням електроенергії, йдеться в сюжеті «UA:Карпати».

«Енергопостачальна компанія підняла нам вартість електроенергії на 47 копійок за кіловат. Ми в місяць використовуємо орієнтовно мільйон кіловат, тому для нас здорожчання буде на близько 470 тисяч гривень, залежно, скільки електроенергії ми використаємо. Це дуже великі кошти для нашого підприємства, – пояснює Вабіщевич. – Це залежить від водоканалів. Якщо у нас доля електроенергії по водопостачанню 18%, по водовідведеню – 12%, то в нас, можливо, підняття тарифу будменше« ».

За його словами, багато залежить від боргів споживачів. Їх тепер відключатимуть від водопостачання. Загальна заборгованість населення перед КП “Івано-Франківськводоекотехпром” складає 35 мільйонів гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Курс