«Корупційна складова НКРЕКП вимиває гроші бюджетів міст і сіл» – Зіновій Андрійович президенту

02.08.2019 20:12   Джерело: ukrinfo.org.ua
Опубліковано : Франківський Новинар

Сьогодні, другого серпня, в Івано-Франківськ з робочим візитом приїхав президент Володимир Зеленський.

Основна мета приїзду президента до Івано-Франківська — представити нового голову місцевої облдержадміністрації. Ним став нинішній директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль.

Міський голова Надвірної Зіновій Андрійович на зустрічі з президентом Зеленським звернувся до того з проханням звернути увагу на  корупційну складову НКРЕКП, яка вимиває гроші бюджетів міст і сіл.

«Пане президенте,  тут є багато присутніх голів міських, сільських рад, депутатів місцевих, обласних та районних рад. Всі вони можуть запевнити про недоліки роботи НКРЕКП. Практично сьогодні корупційна складова НКРЕКП говорить про те, що за останні 5 років вартість вуличного освітлення виросла більше 800%. Тому, із Вашого дозволу, якщо б Ви могли зробити нам назустріч певні кроки: НКРЕКП структура, яка працює виключно для олігархів, на їх користь, а не на користь органів місцевого самоврядування»- обурюється Зіновій Андрійович.

Також, Зіновій Андрійович повідомив президента Володимира Зеленського про проблемну ділянку дороги Надвірна-Бистриця.
В свою чергу Президент взяв під контроль та зобов’язав нового голову ОДА Андрія Шмигаля знайти кошти на її ремонт.

Під час наради з місцевою владою Зеленський розповів, що дізнався від громадян, що в низці містечок немає доріг з 90-х років.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ukrinfo.org.ua