Оксана Лівач із Долини — чемпіонка Європи з вільної боротьби (Відео)

Золото у вазі 50 кг завоювала щойно Оксана Лівач із Долини на чемпіонаті Європи в Бухаресті.

17.04.2019 15:28   Джерело: Вікна
Опубліковано : Патрік Скеля

Першою ж суперницею Оксани Лівач виявилась бронзова призерка чемпіонату світу U23  та віце-чемпіонка світу серед молоді Туркан Насірова з Азербайджану, пишуть - Вікна.

Прикарпатець Мар’ян Закальницький став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби (Відео)
Прикарпатець став срібним призером чемпіонату України серед юніорів

Сутичка була запекла, але Оксана була сильнішою – 10:8. Далі стало ще гарячіше: проти нашої спортсменки на килим вийшла турчанка – чемпіонка світу та Європи U23, чемпіонка Середземномор’я, віце-чемпіонка Європи U23, бронзова призерка дорослого чемпіонату Європи та світу Евін Демірхан. І знову блискуча перемога Лівач 2:0.

У фіналі категорії 50 кг українку чекала дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи U23 та багаторазова призерка континентальної та світової першості серед молоді Міглена Селішка. Болгарська борчиня була налаштована рішуче, але Оксана в останню хвилину переломила хід сутички та виграла з рахунком 6:4.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вікна