Прикарпатець став срібним призером чемпіонату України серед юніорів

26.06.2018 11:40   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля
20 червня, у Кропивницькому стартував Чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики. Вже в перший ігровий день скарбничка нашої команди поповнилась медаллю.

Тарас Шинкар в бігу на 400 метрів здобув срібну нагороду, показавши результат 48.61. Переможцем у цій дисципліні став сумський спортсмен Ярослав Демченко, який показав результат 47,83, пише - Бліц-Інфо з посиланням на Sport.if.

Чемпіонат триватиме три дні. У програмі змагань бігові дисципліни, спортивна ходьба, стрибкові дисципліни, метання та десятиборство для юніорів та юніорок. Вестиметься також командний підрахунок балів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо