Від початку року 555 новонароджених франківців отримали свідоцтво в пологовому

28.03.2019 13:36   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

З початку року Івано -Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 688 немовлят. З них 555 свідоцтв про народження дитини вручено безпосередньо в пологовому будинку м. Івано-Франківська. Також батьки подали 400 заяв для реєстрації місця проживання новонародженої дитини через представника відділу ДРАЦС, пише - Бліц-Інфо.

Щоб скористатися послугою Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я, необхідно подати наступні документи:

- у разі, якщо батьки дитини перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище – для державної реєстрації народження дитини достатньо звернутися одному з батьків, надавши паспорти обох батьків, медичне свідоцтво про народження дитини та оригінал свідоцтва про шлюб;

- у разі, якщо батьки  перебувають у шлюбі, однак  мають різні прізвища – при державній реєстрації  народження дитини необхідно звернутися обом батькам, надавши вищевказані документи;

- у разі, якщо мати дитини не перебуває у шлюбі – при державній реєстрації народження дитини необхідно звернутися матері дитини, надавши  паспорт матері та медичне свідоцтво про народження дитини;

- у разі, якщо батьки дитини не перебувають у шлюбі між собою – для державної реєстрації народження дитини необхідно звернутися обом батькам для заповнення заяви матері та батька дитини про визнання батьківства, надавши паспорт батька та матері та медичне свідоцтво про народження дитини.

Для іноземців додатково необхідно надавати нотаріально завірений переклад на українську мову паспортного документа, свідоцтва про шлюб (у разі видачі його іноземною державою).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо