Майже 700 тисяч прикарпатців уклали договори з сімейними лікарями

У п'ятницю, 21 грудня, в Івано-Франківську відбувається друге пленарне засідання 26-ї сесії обласної ради.

21.12.2018 16:34   Джерело: Галицький кореспондент
Опубліковано : Патрік Скеля

Одним із питань, які розглянули депутати, став звіт директора департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Стовбана щодо функціонування закладів первинної медичної допомоги в умовах реформи, пише - Галицький кореспондент.

Читайте також

Медзаклади прикарпатських ОТГ підключаються до eHealth

Він доповів, що наразі медичну допомогу населенню Івано-Франківщини надають 794 заклади охорони здоров’я, з них первинну – 210. В закладах первинного рівня зараз працюють 949 лікарів – це 539 лікарів загальної практики, 179 дільничих лікарів-педіатрів та 231 дільничий лікар-терапевт.

«Укомплектованість посад сімейних лікарів становить 94%, посад педіатрів та терапевтів – 100%. Відсоток працюючих пенсіонерів серед лікарів первинки – 26.7%. Станом на листопад 693 818 прикарпатців уклали договори зі своїми сімейними лікарями – це 50.4% від всього населення Івано-Франківської області. Середня кількість декларацій на одного лікаря – 638», – навів деякі цифри Микола Стовбан.

Депутати розповіли директору ДОЗ про проблеми, з якими стикається реформа в різних районах Прикарпаття. Подекуди не вистачає транспорту, подекуди – комп’ютерної техніки, якої в області потрібно ще близько ста комплектів. А ще не у всіх селах є швидкісний інтернет, необхідний для функціонування системи Medics. Микола Стовбан пообіцяв проконтролювати вирішення цих проблем.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький кореспондент