Біля Івано-Франківська запустили сортувальну лінію побутових відходів

13.06.2018 21:51   Джерело: Укрінформ
Опубліковано : Патрік Скеля
Біля Івано-Франківська, у селі Рибне, запустили сортувальну лінію твердих побутових відходів (ТПВ). Її максимальна потужність  – 50 т.

Читайте також

В Івано-Франківську роми зможуть працювати на новій сміттєсортувальній лінії

Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків на свойї сторінці у Facebook, пише - Укрінформ.

«Важливий крок - будівництво сортувальної лінії для сміття. В Івано-Франківську ми такий зробили, і сьогодні лінія офіційно запрацювала. Тут ТПВ сортуватимуться на кілька фракцій для подальшої переробки, а що головне - екологічної утилізації. Зараз потужність лінії - 20-25 тонн за зміну. Проте з часом потужність лише зростатиме. Максимальна - 50 тонн», - повідомив Марцінків.

Він зазначив, що наступним кроком місцевої влади стане зведення сміттєпереробного заводу.

«У цьому напрямку вже є перші зрушення - вдалось знайти землю під будівництво», - стверджує мер міста.

Відомо, що на сортувальній лінії, яка є сучасною та мобільною, наразі створено 15 робочих місць. Фахівців достатньо для роботи однієї зміни. Набір персоналу триває, оскільки роботу на лінії планують організувати у три зміни. Відсортоване сміття продаватимуть для вторинної переробки. Нова лінія сортування ТПВ слугуватиме для всієї області.

Раніше в Івано-Франківську запрацювала біогазова установка.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Укрінформ