На Франківщині завершилось будівництво двох сонячних електростанцій

08.06.2018 21:36   Джерело: Панорама Прикарпаття
Опубліковано : Патрік Скеля

Мова йде про будівництво сонячних електростанцій у селах Павлівка та Монастирчани, Івано-Франківської області.

Читайте також

Пасовище для селян чи сонячні панелі: на Прикарпатті фермери відстоюють землю

У травні Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєструвала сертифікат про прийняття в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва, а саме сонячної електростанції «Монастирчани-2» в урочищі «За рікою».

Об’єкт знаходиться за межами населеного пункту села Монастирчани Богородчанського району, Івано-Франківської області, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на Побудовано.

Замовником робіт виступало товариство «С-КАПІТЕЛЬ», підрядні роботи виконувало ТОВ «ВЕКТОР-КАПІТАЛ».

Згідно розпоряджень виданих Івано-Франківською облдержадміністрацією, навесні минулого року фірма «С-КАП ІТЕЛЬ» орендувала в урочищі «За рікою» Монастирчанської сільської ради, Богородчанського району 5 га землі, терміном на 49 років.

Ще один сертифікат ДАБІ видало у зв’язку із завершенням будівництва сонячної електростанції потужністю 5,9 МВт в селі Павілівка, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

Відомо, що замовником робіт виступало ТОВ «Павлівська сонячна електростанція», а підрядником значиться ТОВ «Солар Стальконструкція».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Панорама Прикарпаття   375