На Прикарпатті чоловік у родички вкрав холодильник і здав його за 200 гривень на метолобрухт

Опубліковано:
8 Травня, 2018 о 09:50
На Прикарпатті чоловік у родички вкрав холодильник і здав його за 200 гривень на метолобрухт
Фото з мережі Інтернет

Коли чоловік лишився один в помешканні, він вирішив викрасти холодильник та здати його на металобрухт.

Читайте також



На Франківщині в крадіжці інструментів з господарства підозрюють односельчанина потерпілого

Незвичайний інцидент трапився цього тижня, коли потерпіла заявила у поліцію про те, що з її помешкання в одному з сіл Тисменицького району було викрадено холодильник марки «Кристал-1». Після проведення пошукових дій, правоохоронці встановили причетність рідного дядька потерпілої до цієї крадіжки, пише – WestNews.

60-річний родич напередодні попросив у жінки деякий час пожити в неї вдома, на що та погодилася. Коли чоловік лишився один в помешканні, він вирішив викрасти холодильник та здати його на металобрухт. Так він і вчинив, від здачі отримав 200 гривень. Отримані кошти чоловік витратив на придбання алкогольних напоїв.

Крадію загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність за скоєне, що також залежить від показань потерпілої племінниці.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #злодій, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #крадіжка, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #холодильник





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: