У Калуші право на пільгові медикаменти мають близько 25 тисяч людей

17.12.2017 08:44   Джерело: Вікна
Опубліковано : Патрік Скеля

На наступний рік Калуська міська влада планує закласти для Центру з надання первинної медико-санітарної допомоги 1,6 млн гривень на пільгової медикаменти. При цьому фінансування пільгових медикаментів для дорослих залишиться на минулорічному рівні – 1,2 млн гривень.

А от на дітей асигнування суттєво зростуть – з 120 тис. гривень (за інформацією Калуської ЦРЛ. – Авт.) у 2017 році до 400 тис. гривень у наступному. Попередньо планувалося виділити на пільгової медикаменти для дітей 265 тис. гривень, але за наполяганням головного лікаря ЦПМСД Михайла Гаврилишина, суму збільшили, пишуть - «Вікна».

На засіданні бюджетної комісії у четвер йшлося про те, що фінансування пільгових медикаментів – це прірва. Повноцінно їх не здатен забезпечити жоден бюджет. Так, згідно із законодавством, право на пільгові медикаменти мають 18 категорій громадян. У Калуші – це близько 25 тис. людей.

Як повідомив Михайло Гаврилишин, зі 100 тис. гривень на пільгової медикаменти на місяць 30-40 тис. гривень іде на наркотичні засоби для онкохворих, решту – розподіляються між іншими категоріями пільговиків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вікна