Послуги стануть платними: у Калуші ліквідують міську стоматполіклініку

15.12.2017 11:38   Джерело: Галицький кореспондент
Опубліковано : Патрік Скеля

У рамках медичної реформи планується, що комунальний заклад «Калуська стоматологічна поліклініка» буде ліквідований, а в рамках Центру первинної медико-санітарної допомоги (більш відомому як міська поліклініка) відкриється стоматологічне відділення для надання безоплатних послуг. Решту стоматологічних послуг будуть платними, пише - Галицький кореспондент.

Крім 62-ох приватних кабінетів, такі послуги будуть надаватися і в ЦПМСД, але за плату за уніфікованими тарифами, що будуть затверджені постановою Кабінету міністрів, розповіла «Вікнам» заступник міського голови Наталка Табачук.

У відкритому доступі в кабінеті лікаря має бути розміщений прейскурант на послуги, тому кожному буде зрозуміло, скільки і за що треба сплатити. Розрахунки за послуги будуть прозорими – через касу.

Щодо пільгових категорій населення, які сьогодні користуються правом на безоплатне або з пільгою протезування зубів, то у місті планують затвердити відповідну бюджетну програму, і за нею укладати договори з приватниками чи комунальними установами, які зможуть надавати такі послуги. Це дешевше, ніж утримувати таку структуру, як стоматполіклініка. А в приміщені теперішньої стоматполіклініки у перспективі планують розмістити відділи бюджетної стоматології, госпрозрахунковий відділ, який там є і успішно працює.

Приміщення, які вивільняться, планують віддати під денний стаціонар та перемістити сюди частину лікарів первинної ланки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький кореспондент