На Прикарпатті невідомий чоловік стріляв у атовців та волонтерів

Опубліковано:
5 Вересня, 2018 о 11:35
На Прикарпатті невідомий чоловік стріляв у атовців та волонтерів
Фото з мережі Інтернет
Інцидент трапився в ніч з неділі на понеділок в селі Дзвиняч на Богородчанщині. У неділю, 2 вересня, там якраз відзначали День села, тому до нього приїхало багато гостей. Зокрема, учасники АТО та волонтери.

Читайте також



Житель Франківщини влаштував стрілялину у ресторані на Закарпатті
У Франківську впіймали іноземця, який влаштував стрілянину у центрі міста

Однак близько 01.00 год. до компанії волонтерів та атовців, яка налічувала 10-15 осіб під’їхав невідомий автомобіль. З нього вийшов чоловік з рушницею та вистрілив у них. На щастя, куля пройшла над головою одного з атовців та нікого не зачепила. Він якраз встиг зорієнтуватися та прикрив собою інших, пише – Бліц-Інфо з посиланням на ГК.

Оговтавшись, чоловіки кинулись та обеззброїли стрільця. Проте він встиг вирватися та втік, залишивши автомобіль та рушницю. Наздогнати його не вдалось. Атовці та волонтери викликали поліцію.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #зброя, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #стріляв, #стрілянина





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: