Сімейна сварка закінчилася стріляниною: на Косівщині чоловік поранив сина

Опубліковано:
12 Серпня, 2026 о 16:45
Стрілянина.
Стрілянина. Фото з відкритих джерел

За даними слідства, 67-річний чоловік під час суперечки вистрілив у свого 39-річного сина.

Потерпілого з вогнепальними пораненнями госпіталізували. Пише «IfNews» з посиланням на  Поліцію Івано-Франківської області.



Після скоєного фігурант сховав зброю неподалік господарства, однак поліцейські-кінологи зі службовими собаками оперативно розшукали схованку. Чоловіка затримали у процесуальному порядку та повідомили йому про підозру у замаху на умисне вбивство.

10 серпня близько 18:00 на спецлінію «102» надійшло повідомлення від медиків Косівської центральної районної лікарні про госпіталізацію 39-річного мешканця району з вогнепальними пораненнями.

На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, слідчі слідчого управління, криміналісти та кінологи зі службовими собаками.

Поліцейські провели комплекс першочергових слідчих та оперативних заходів: опитали свідків і очевидців, опрацювали записи з камер відеоспостереження та встановили обставини стрілянини.

Попередньо встановлено, що 39-річний мешканець села Космач косив траву на земельній ділянці, коли до нього підійшов 67-річний батько. Між чоловіками виникла словесна суперечка. Під час конфлікту старший чоловік здійснив постріл у землю з предмета, схожого на довгоствольну зброю. Після цього син штовхнув батька та пішов у напрямку новобудови.

Однак конфлікт на цьому не завершився. 67-річний чоловік підняв зброю та здійснив постріл у напрямку сина.

Внаслідок стрілянини потерпілий отримав вогнепальні поранення верхніх кінцівок, грудної клітки та черевної стінки. Його госпіталізували до медичного закладу. Наразі стан чоловіка стабільний.

Після скоєного фігурант намагався приховати сліди злочину — зброю заховав у ямі для відходів неподалік господарства.

Втім, поліцейські-кінологи зі службовими собаками оперативно виявили схованку. Зброю вилучили та направили на проведення судово-балістичної експертизи.

Попередньо встановлено, що дозвільних документів на зберігання зброї чоловік не мав. Її походження наразі встановлюють поліцейські.

Фігуранта затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — замах на умисне вбивство.

Судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснює Косівська окружна прокуратура.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #замах на вбивство, #стрілянина





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: