Жителі Крихівців обурені, що через місцеву владу їх діти не потрапили в дитсадок

Опубліковано:
27 Січня, 2018 о 21:39
Жителі Крихівців обурені, що через місцеву владу їх діти не потрапили в дитсадок
Фото: скріншот з відео на YouTube
Жителі Крихівців звинувачують місцеву владу у тому, що їхні діти не потрапляють у дошкільний навчальний заклад «Котигорошко» цього року, пише – Бліц-Інфо.

Читайте також



Блаженніший Святослав звернувся до франківців і благословив наріжний камінь під будівництво дитячого садочка

Володимир і Наталя одні з невдоволених. Свою донечку зареєстрували до дитсадка у 2015 році через сільську раду. Тоді їх запевнили, що вони у списку. Як виявилося з 24 січня цього року подавати у ЦНАП, тому що попередні списки анульовані. 

«Виходить, що ми маємо сидіти вдома, а хтось, хто дізнався швидше має іти в садочок? У нас садочок через фіртку. Ми прийшли на третій день і вже не проходимо. Звичайно, що документи подамо і будемо сподіватися на чудо», – кажуть молоді батьки. 

В ЦНАПі погоджуються, що сільрада провела не достатню роз’яснювальну роботу з батьками. А в селі виправдовуються, що зараз триває будівництво ще одного дитсадка, який допоможе вирішити проблему з дошкільнятами. Відео Карпати. 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #дитсадок, #дитячий садок, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: