Вчора відбувся 66-й обмін полоненими між українською та російською стороною.
В рамках обміну звільнили з полону двох прикарпатців Біника Андрія та Тимківа Анатолія. Пише «IfNews» з посиланням на Світлану Онищук.
Перегляньте також:
- Додому з полону повернулися четверо прикарпатських захисників
- Великодній обмін: серед звільнених – прикарпатець Віталій Білик
“Серед звільнених полонених – наші земляки
– Андрій Біник з Калуської громади
– Анатолій Тимків з Івано—Франківської ТГ.Нехай кожна родина дочекається”, – йдеться у дописі.