У Карпатах врятували туриста, який чотири дні блукав горами

Опубліковано:
3 Жовтня, 2025 о 12:56
Рятувальник.
Рятувальник. Фото з відкритих джерел

Виснаженого та переохолодженого киянина гірські рятувальники Рахівщини відшукали в районі полонини Олан.

Чоловік чотири дні блукав Карпатами. Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.



30 вересня о 19:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення від 40-річного мешканця столиці, який заблукав під час сходження на гору Говерла та потребував допомоги рятувальників.

На місце виїхали гірські пошуковці з села Видричка. Як з’ясувалося, чоловік, проходячи туристичний маршрут із селища Ворохта сусідньох Івано-Франківщини до Говерли, втратив орієнтири місцевості та заблукав. На четвертий день своїх гірських поневірянь він зрозумів, що для самостійного повернення йому бракує сил, і зателефонував рятувальникам.

Завдяки отриманим координатам пошуково-рятувальні роботи тривали менше ніж півтори години. Чоловіка знайшли та транспортували до села Луги, де передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #заблукав турист, #рятувальники, #турист





Статті

Інтерв'ю
Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»
08:58, 14 Червня, 2025

Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: