В Івано-Франківську поліцейські затримали чоловіка, який перебував у розшуку за ухилення від військового обов’язку.
Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що чоловік перебуває в розшуку за ст. 210 КУпАП. Пише «IfNews» з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.
Перегляньте також:
- Поблизу села Черніїв відпочивальники знайшли гранату біля річки
- Майже 400 грамів кратому: на Прикарпатті викрили трьох підозрюваних
Чоловік намагався втекти, проте поліцейські його затримали. На місці події також перебували працівники територіального центру комплектування.
Під час затримання чоловік скаржився на погане самопочуття. На місце прибули медики, які доставили його до лікувального закладу. Після огляду стан здоров’я чоловіка — задовільний.
На правопорушника складено адміністративний протокол, після чого його доставлено до обласного мобілізаційного центру для проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).