Секретар міськради Франківська придбав авто за майже 1,5 млн грн

Опубліковано:
26 Березня, 2026 о 15:01

Секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин у 2025 році придбав новий автомобіль Ford Explorer 2025 вартістю 1 479 099 гривень.

Відповідна інформація міститься у декларації, оприлюдненій на сайті Національне агентство з питань запобігання корупції. Пише «IfNews»



Нове авто та витрати

Згідно з декларацією, право власності на транспортний засіб посадовець набув 1 грудня 2025 року. Також зазначено, що 27 листопада він сплатив 483 тисячі гривень митних платежів.

Крім того, у 2025 році Синишин задекларував дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 1 722 000 гривень.

Нерухомість

У документі вказано, що дружина посадовця є власницею квартири в Івано-Франківську площею 86,1 м², гаража, а також земельної ділянки площею 814 м², яку вона придбала у 2024 році.

Сам посадовець разом із сім’єю користується кімнатою площею 30,6 м², що перебуває у власності Івано-Франківської міської ради.

Доходи

За основним місцем роботи у виконавчому комітеті міської ради у 2025 році Віктор Синишин отримав 672 557 гривень заробітної плати.

Його дружина задекларувала 440 273 гривні доходу, отриманого у комунальному підприємстві «Комфортний дім».

Заощадження

Серед грошових активів посадовець вказав 12 тисяч доларів США, 2 тисячі євро та 50 тисяч гривень готівки.

Водночас його дружина задекларувала 8 тисяч доларів США та 50 тисяч гривень готівкою.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #Віктор Синишин, #декларація





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: