Прикарпатець намагався ввезти в Україну заборонені лікарські засоби

Опубліковано:
23 Червня, 2026 о 12:56
Митниця
Митниця. Фото ілюстративне

У пункт пропуску «Шегині – Медика» прибув транспортний засіб Mercedes-Benz Sprinter у напрямку «в’їзд в Україну».

24-річний водій, мешканець Івано-Франківської області, обрав смугу руху «зелений коридор». Пише «IfNews» з посиланням на Львівську митницю



Однак під час митного огляду працівники митниці виявили 111 одиниць лікарських засобів, зокрема препарати MOUNJARO та шприц-ручки CagriReta, які застосовуються для лікування цукрового діабету та контролю апетиту.

Зазначені товари належать до категорії лікарських засобів, обіг яких заборонено в Україні.

Орієнтовна вартість вилучених товарів становить близько 2,2 млн грн.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил відповідно до ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #лікарські засоби, #митний контроль, #митниця





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: