Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури виявили факт можливого фальшування медичних документів працівниками одного із закладів охорони здоров’я.
Йдеться про ймовірне внесення службовими особами лікарні фіктивних відомостей щодо діагнозу пацієнта, госпіталізованого 4 лютого 2026 року під час здійснення щодо нього процесуальний дій.Пише «IfNews» з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.
Перегляньте також:
- Жителя Долини засудили до 6,5 років ув’язнення за пересилання наркотиків у колонію
- На Франківщині суд зобов’язав агропідприємство повернути громаді 56 гектарів землі
Наразі в комунальному медичному закладі проведено обшуки. Під час яких вилучено медичну документацію та інші предмети, які можуть містити фактичні дані про вчинення злочину.
За фактом імовірного підроблення медичної документації відкрите кримінальне провадження за ст. 366 КК України.