Пожежа у підвалі багатоповерхівки на Хоткевича: евакуйовано 6 людей

Опубліковано:
21 Листопада, 2025 о 15:57
Пожежа.
Пожежа. Фото з відкритих джерел

20 листопада  о 18:11 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у підвальному приміщенні п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку на вулиці Хоткевича у місті Івано-Франківськ.

По прибуттю рятувальників було встановлено, що горять речі домашнього вжитку, сміття та туристичні газові балончики. Осередки займання виникли у двох місцях, загальна площа пожежі становила близько 45 м². Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.



Під час ліквідації пожежі рятувальники евакуювали 6 мешканців з квартир на першому та другому поверхах будинку.

Завдяки оперативності та злагодженим діям рятувальників пожежу вдалося швидко локалізувати та повністю ліквідувати, не допустивши поширення вогню.

Причина виникнення пожежі  встановлюється фахівцями.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #пожежа





Статті

Інтерв'ю
Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»
08:58, 14 Червня, 2025

Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: