18 червня до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час спуску з гори Говерла жителька міста Одеса 1983 року народження травмувала ногу.
Жінка потребувала допомоги рятувальників. Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- Гірські рятувальники допомогли жінці, яка втратила орієнтування поблизу Яремче
- Травма під час спуску: на Говерлі рятували неповнолітню туристку
Для проведення рятувальних робіт було залучено рятувальників ГПРВ «Заросляк», які прибувши до туристки, надали їй першу домедичну допомогу. Далі жінку транспортували до навчально-спортивної бази «Заросляк».
Гори потребують відповідального ставлення. Дотримуйтесь правил безпеки, не переоцінюйте власні сили та завжди майте при собі засоби зв’язку.