Черговий випадок шахрайства задокументовано поліцейськими Тлумацького відділення поліції.
22-річна місцева жителька отримала у месенджері повідомлення нібито від мобільного оператора про завершення терміну дії SIM-картки. Пише «IfNews» з посиланням на Поліція Івано-Франківської області
Перегляньте також:
- На Прикарпатті шахраї видають себе за керівництво податкової та виманюють гроші
- На Яремчанщині шахраї виманили у пенсіонерки 75 тисяч гривень
Перейшовши за фішинговим посиланням та виконавши запропоновані дії, вона втратила 15 тисяч гривень.