У неділю ввечері прикордонники відділу «Шибени» отримали інформацію від співробітників Нацполіції про втрату орієнтування у Карпатах.
Невідомий чоловік звернувся по телефону на спецлінію та повідомив, що перебуває у горах Верховинського району Івано-Франківської області, не може самостійно пересуватись та просить про допомогу. Пише «IfNews» з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Перегляньте також:
- 40-річний прикарпатець намагався ввезти 150 зовнішніх акумуляторів Apple без декларування
- На Прикарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон
Пошукова операція тривала близько 12 годин. Під ранок охоронці кордону спільно зі співробітниками ДСНС виявили знесиленого чоловіка, який лежав у лісі на снігу.
Група реагування допомогла ослабленому порушнику спуститися з гори та доставила до прикордонного підрозділу. Чоловіка напоїли гарячим чаєм, надали їжу та можливість зігрітися.
Під час співбесіди 30-річний житель Дніпропетровської області зізнався, що п’ять діб подорожував Карпатами та планував таким чином незаконно дістатися до Румунії, але не усвідомлював, що гірський маршрут буде таким важким та небезпечним.
За спробу незаконного перетину державного кордону на правопорушника було складено протокол за ст.204-1 КУпАП. Подальшу долю «горе-туриста» вирішить суд.
Прикордонники вкотре наголошують, що перетин кордону поза пунктами пропуску – це не тільки незаконно, а й небезпечно для життя і здоров’я.