Поліцейські розшукують 5-річного хлопчика, який 17 червня 2025 близько 18 години перебуваючи у лісовому масиві разом із матір’ю загубився та не повернувся по місцю свого проживання.
Зниклий- Боднарук Кирило, 2019 року народження, мешканець села Трійця, Заболотівської ТГ, Коломийського району. Пише «IfNews» з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області
Перегляньте також:
- У Ланчині розшукують жінку, яка пішла до лісу і не повернулася
- На Франківщині безвісти зникла 16-річна дівчина
Прикмети: зріст близько 105 см, худорлявої тілобудови, волосся коротке світло-русяве.
Одягнений у штани зеленого кольору, светр рожевого кольору з капюшоном.
Дитина з розладами аутичного спектру, не розмовляє.
На пошуки хлопчика залучені гірські рятувальники, працівники поліції, співробітники ДСНС та місцеве населення.
Правоохоронці звертаються до громадян та представників медіа, які можуть допомогти встановити місцезнаходження малолітнього Кирила Боднарука або надати іншу корисну інформацію, негайно телефонувати на лінію «102» , відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області за телефонами:
0674971787, 0979832132, 0673362775, 0669897515.