На Прикарпатті сталася пожежа дзвіниці на території церкви

Опубліковано:
6 Червня, 2025 о 14:46
Пожежа
Пожежа. Фото ілюстративне

5 червня о 16:24 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території церкви «Пресвятої Трійці» в селі Трійця, Заболотівської територіальної громади Коломийського району.

До місця виклику було направлено рятувальників Коломийщини та вогнеборці-добровольців МПО Заболотів і МПК Джурів. Пише Правда.іф з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області



На Прикарпатті сталася пожежа дзвіноці на території церкви

На місці події вогнеборці оперативно ліквідували пожежу дерев’яної будівлі дзвіниці на території церкви, площею 36 м²

Постраждалих немає. Причини виникнення пожежі встановлюються.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #пожежа





Статті

Інтерв'ю
Військовослужбовець Михайло Іваночко в програмі Ірини Кравець: відверта розмова про війну та відповідальність
12:56, 30 Травня, 2025

Військовослужбовець Михайло Іваночко в програмі Ірини Кравець: відверта розмова про війну та відповідальність

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: