На Івано-Франківщині 133 мільйонери офіційно задекларували доходи.
За підсумками щорічного декларування доходів громадян 133 мешканці Прикарпаття подали до податкової служби декларації з мільйонними доходами, отриманими торік. Загальна сума їхніх доходів склала майже 1,3 мільярда гривень. У порівнянні до минулого року кількість мільйонерів зросла на 24. Про це повідомив під час пресконференції в.о начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Віктор Яцишин.
Перегляньте також:
- В Україні побільшало мільйонерів: 54 мільйонери живуть на Івано-Франківщині
- Мешканець Івано-Франківщини задекларував 300 мільйонів гривень доходу
Найбільшу суму серед них задекларував мешканець Косівщини – майже 631 мільйон гривень..
“Загалом цього року 7112 мешканців Івано-Франківщини подали декларації про доходи, задекларувавши понад 3 мільярда гривень. Відповідно до поданих декларацій, на бюджетні рахунки повинно надійти 113,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та військового збору, більше третини цієї суми, – 41 мільйон гривень – прикарпатці вже сплатили до бюджету.”, – коментує підсумки кампанії керівник обласної податкової служби.
Що ж до видів доходів, то аналіз декларацій, поданих громадянами, показує, що найчастіше мешканці Івано-Франківщини вказували такі доходи як:
– спадщина – задекларували 867 осіб на суму 388,9 млн грн;
– продаж майна – задекларували 559 осіб на суму136,7 млн грн;
– дохід від оренди житла – задекларували 323 особи на суму 14,5млн грн;
– іноземні доходи – 170 осіб задекларували на 222,2 млн грн;
– інвестиційний прибуток – 98 осіб задекларували на суму 201,2 млн грн.