2 червня о 16:05 до гірського пошуково-рятувального відділення «Заросляк» надійшло повідомлення про те, що під час спуску з гори Говерла один із учасників туристичної групи травмував ногу.
Юнак не міг самостійно продовжити рух. Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- На Верховинщині туриста вкусила змія під час походу в гори
- Під час підйому на Говерлу дівчина травмувала ногу та потребувала допомоги
Для надання допомоги було залучено рятувальників ГПРВ «Заросляк».
Прибувши до місця перебування постраждалого, рятувальники надали йому першу домедичну допомогу. Далі транспортували до навчально-спортивної бази «Заросляк», де передали працівникам екстреної медичної допомоги.
