2 червня о 16:05 до гірського пошуково-рятувального відділення «Заросляк» надійшло повідомлення про те, що під час спуску з гори Говерла один із учасників туристичної групи травмував ногу.
Юнак не міг самостійно продовжити рух. Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- На горі Хом’як чоловік травмував ногу та потребував допомоги рятувальників
- Під час спуску з Говерли туристка отримала травму: знадобилася допомога рятувальників
Для надання допомоги було залучено рятувальників ГПРВ «Заросляк».
Прибувши до місця перебування постраждалого, рятувальники надали йому першу домедичну допомогу. Далі транспортували до навчально-спортивної бази «Заросляк», де передали працівникам екстреної медичної допомоги.
