Під час сходження на гору Хом’як погіршилося самопочуття жительки Тернопільської області 1993 року народження.
Для проведення рятувальних робіт було залучено гірських рятувальників пошуково-рятувального відділення селища Ворохта. Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- На горі Хом’як чоловік травмував ногу та потребував допомоги рятувальників
- Під час спуску з Говерли туристка отримала травму: знадобилася допомога рятувальників
Зв’язок із туристкою підтримувався.
Рятувальники оперативно дісталися до місця перебування жінки, надали їй домедичну допомогу та супроводили до села Поляниця.