На Франківщині чоловік, погрожуючи молотком, пограбував “АТБ”

Опубліковано:
29 Травня, 2025 о 11:53
Пограбування магазину.
Пограбування магазину. Фото з відкритих джерел

Нещодавно Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок уродженцю Житомирщини, який скоїв зухвалий грабіж магазину «АТБ-маркет» у селі Назавизів. 

Злочин стався 24 лютого 2025 року. Обвинувачений, заздалегідь підготувавшись, взяв поліетиленовий пакет, молоток і кухонний ніж, після чого сів за кермо автомобіля Toyota та вирушив до торгового закладу. Пише  «IfNews».



Близько 08:30 він зайшов у приміщення магазину «АТБ-маркет» та викрав зі стелажа 5 енергетичних напоїв «Моnster Епегgу», загальною вартістю 224 грн 50 коп. А також 2 пачки сигарет марки «Sobranie» вартістю 260 грн.

Після скоєного грабіжник покинув місце події, однак незабаром був затриманий поліцією.

Під час судового розгляду чоловік визнав свою вину. З урахуванням усіх обставин, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі. Термін ув’язнення та інші деталі вироку не розголошуються, однак вирок уже набув законної сили.

Правоохоронці нагадують, що грабіж — це тяжкий злочин, який не лише загрожує безпеці людей, але й передбачає реальне позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #пограбування





Статті

Інтерв'ю
Військовослужбовець Михайло Іваночко в програмі Ірини Кравець: відверта розмова про війну та відповідальність
12:56, 30 Травня, 2025

Військовослужбовець Михайло Іваночко в програмі Ірини Кравець: відверта розмова про війну та відповідальність

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: