На Буковині затримано дев’ятьох громадян України за спробу незаконного виїзду до Румунії.
Оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону спільно з представниками УСР Нацполіції у Чернівецькій області успішно реалізували інформацію про спробу незаконного перетину державного кордону. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише «IfNews»
Перегляньте також:
- Прикарпатка допомогла сину виїхати за кордон, підробивши медичні документи
- Прикарпатець налагодив схему втечі ухилянтів до Румунії
Головний організатор схеми, разом зі своїм помічником домовилися з правопорушниками, що доставлять їх до лінії державного кордону. Далі вони мали вказати подальший маршрут руху з України до Румунії в обхід пунктів пропуску. За «незаконний трансфер» дев’ятеро жителів Івано-Франківської, Чернівецької, Київської, Сумської, Харківської та Дніпропетровської областей мали сплатити організаторам грошову винагороду в розмірі 84 тисячі євро.
У визначений час група чоловіків на транспортному засобі висунулася в бік державного кордону, однак прикордонники зупинили авто та затримали порушників.
Відносно організатора та водія протиправної схеми до Нацполіції направлено повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України. Стосовно решти затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення за статтями 185-10, 204-1 КУпАП