Митці Калуша зібрали 147 400 грн для військових на благодійних концертах

Опубліковано:
3 Вересня, 2025 о 18:55

У Калуші зразковий театр пісні «Гармонія», камерний хор «Тавор» та музичний гурт «Акорд» за місяць зібрали 147 400 гривень для військових.

Лоти для аукціонів надала благодійна організація ВПО “Мурашки”. Пише «IfNews»  з посиланням на Калуську міську раду. Творча команда Олександри Митровцій організувала благодійні акції та концерти. Михайло Романів презентував власну книгу «Погляд у минуле очима сьогодення» та разом із командою задонатив 3000 грн. Піцa-паб «Кукурудза» надав можливість проводити благодійні концерти й аукціони.



Митці Калуша зібрали 147 400 грн для військових на благодійних концертах

За зібрані кошти закупили комплект дослідного обладнання «Писець» (РЕБ) для 516 окремого батальйону спецпризначення, який виконує завдання на Херсонському напрямку. 3000 гривень передали для ВПО «Мурашки» Калуш на закупівлю матеріалів для плетіння маскувальних сіток.

“Щира вдячність митцям, волонтерам та всім небайдужим, хто об’єднується заради спільної перемоги”, – йдеться в повідомленні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #камерний хор «Тавор», #музичний гурт «Акорд»





Статті

Інтерв'ю
Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»
08:58, 14 Червня, 2025

Відверта розмова з Романом Гонтюком у програмі «З перших уст»

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: