Жертвою аферистів стала 30-річна мешканка обласного центру, яка звернулася за допомогою до поліцейських Івано-Франківська після того, як з її рахунку зникли кошти.
Жінка в мобільному додатку, в одній із спільнот, від користувачки отримала посилання, яке виявилося шахрайською пасткою. Йшлося про нібито отримання виплати «зимової грошової допомоги». Пише «IfNews» з посиланням на Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- У Коломиї шахраї видають себе за представників райдержадміністрації
- На Прикарпатті шахрайка видурила у 74-річної жінки 30 тисяч
Для оформлення так званої послуги потрібно було ввести дані банківської картки та пароль до банківського мобільного додатка. Щойно потерпіла виконала всі умови, як аферисти списали з її рахунку майже 10 000 гривень.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину.
Поліція застерігає громадян: якщо вам надійшло невідоме посилання — у жодному разі не переходьте за ним і не відкривайте його. Це посилання може виявитися фішинговим.
Повідомте про нього працівникам кіберполіції для його блокування за номером телефону:
+380736857806 (месенджери для надсилання: Telegram, WhatsApp, Viber).
Будьте пильними та бережіть свої дані!