11 травня в Івано-Франківську на майдані Шептицького відбулася інформаційна фотовиставка, організована волонтерами Мальтійської Служби Допомоги.
Захід пройшов у межах благодійної ініціативи «Валіза у майбутнє», мета якої — підтримати випускників інтернатних закладів, які стоять на порозі самостійного життя. Пише «IfNews»
Фотовиставка мала на меті привернути увагу громадськості до проблем, із якими стикаються молоді люди після виходу з інтернатів: відсутність житла, підтримки, базових побутових навичок та психологічна вразливість. Кожна світлина на виставці — це реальна історія, емоція, виклик і надія.
Учасники виставки могли не лише ознайомитися з фотографіями та історіями молодих людей, а й дізнатися, як саме можна долучитися до ініціативи — фінансово, інформаційно чи волонтерською допомогою.
«Наша мета — дати цим молодим людям не лише стартовий набір речей, а й відчуття, що вони не самі, що поруч є ті, хто готові підтримати», — зазначають волонтери Мальтійської Служби.
Проєкт «Валіза у майбутнє» реалізовується в Івано-Франківську вже не вперше. Символом ініціативи є валіза з базовими речами, яку отримує кожен випускник — одяг, засоби гігієни, посуд, канцелярія, найнеобхідніше для старту в дорослому житті.
Як допомогти:
— Принесіть пожертву в офіс Мальтійської Служби Допомоги:
м. Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1
— Або зробіть переказ:
БО «Мальтійська Служба Допомоги»
Код ЄДРПОУ: 25683158
Призначення: Акція «Валіза». Без ПДВ
АТ КБ ПриватБанк
МФО: 305299
IBAN: UA893052990000026009025500954
Картка ПриватБанку: 5169 3351 0133 6010
Онлайн-банка Monobank:
https://send.monobank.ua/jar/7zfMwKPymE