ДТП у Делятині: шестирічна дівчинка постраждала через нетверезого водія

Опубліковано:
23 Липня, 2026 о 10:35
ДТП.
ДТП. Фото з відкритих джерел

ДТП сталася 21 липня близько 20:50 у селищі Делятин Надвірнянського району.

За попередньою інформацією, 37-річний водій автомобіля BMW, рухаючись автодорогою Н-09 «Мукачево – Львів», не обрав безпечної швидкості на заокругленій ділянці дороги, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на кам’яну огорожу. Пише «IfNews» з посиланням на  Поліцію Івано-Франківської області.



Під час освідування за допомогою приладу Drager у водія зафіксували 2,69 проміле алкоголю, що майже у 13,5 раза перевищує допустиму норму.

Унаслідок аварії тілесні ушкодження отримали троє пасажирів автомобіля: 40-річний чоловік, 25-річна жінка та 6-річна дівчинка. Усіх потерпілих госпіталізували до медичних закладів.

Правоохоронці затримали водія у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Найближчим часом затриманому повідомлять про підозру. Досудове розслідування триває.

Поліцейські Прикарпаття нагадують: керування транспортом у стані сп’яніння становить серйозну загрозу для всіх учасників дорожнього руху. Не сідайте за кермо після вживання алкоголю та не дозволяйте цього іншим.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #аварія, #ДТП, #нетверезий водій





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: