ДТП на Тлумаччині: мікроавтобус перекинувся, водій утік

Опубліковано:
21 Квітня, 2026 о 10:45
ДТП.
ДТП. Фото з відкритих джерел

20 квітня близько 12:10 до поліції надійшло повідомлення про ДТП в селі Остриня Тлумацької територіальної громади.

Правоохоронці встановили, що водій мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» під час руху на підйомі не впорався з керуванням, унаслідок чого транспортний засіб перекинувся. Пише «IfNews» з посиланням на  Поліція Івано-Франківської області.



У салоні мікроавтобуса перебували двоє пасажирів 1962 та 1964 років народження. Вони отримали тілесні ушкодження та доставлені до медичного закладу.

Водій з місця події втік.

Поліцейські встановили особу керманича — ним виявився мешканець Богородчанської територіальної громади 1963 року народження.

Наразі правоохоронці встановлюють його місцезнаходження з метою притягнення до відповідальності та з’ясування всіх обставин ДТП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #аварія, #ДТП





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: