У четвер, 12 червня, відбувся черговий етап обміну полоненими між Україною та рф. Додому повернулися важкопоранені та тяжкохворі захисники.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський, пише «IfNews»
Перегляньте також:
- Ще троє прикарпатських захисників повернулись з полону
- З полону повернулись двоє прикарпатських захисників
«Сьогодні вдома воїни нашої армії, нацгвардійці, прикордонники. Усі потребують лікування, і їм обовʼязково буде надана необхідна допомога. Це вже другий етап повернення важкопоранених і важкохворих воїнів», – написав президент.
У Координаційному штабi з питань поводження з військовополоненими додають, що в рамках обмiну додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.
Серед звільнених також є захисники Маріуполя, що перебували в полоні більше трьох років. Частину звільнених українських воїнів вважали зниклими безвісти.