Доцентка кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти ІФНМУ Віра Сем’янчук успішно пройшла навчання в Центрі передового досвіду ангіоневротичного набряку (ACARE) у Берліні. як підсумок – склала підсумкове тестування з отриманням міжнародного диплому.
Отримані знання особливо цінні для ранньої діагностики спадкового та набутого ангіонабряку. Застосування сучасних європейських підходів до лікування, зокрема впровадження новітніх препаратів, дозволяє попереджати розвиток небезпечних набряків та суттєво покращувати якість життя пацієнтів. Повідомляє «IfNews» з посиланням на ІФНМУ
Перегляньте також:
- Фахівці ІФНМУ консультували франківців про ризики серцево-судинних захворювань
- МОЗ призначило Миколу Островського виконувачем обов’язків ректора ІФНМУ
Спадковий ангіонабряк — це рідкісне генетичне захворювання, що належить до первинних імунодефіцитів. Його поширеність становить близько 1 випадку на 50 тисяч населення. Близько 30% пацієнтів мають ризик розвитку набряку гортані. Це стан, що без вчасної діагностики та специфічного лікування може призвести до летальних наслідків.
Діагностика спадкового ангіонабряку вже доступна в Україні. А завдяки державній програмі «Первинні імунодефіцити» пацієнти можуть безкоштовно отримувати необхідне лікування.