ДТП
ДТП. Фото з відкритих джерел

У суботу в Івано-Франківську на вулиці Надрічній сталася ДТП за участю двох легкових автомобілів. 

За попередньою інформацією, водій автомобіля Mazda не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем BMW, який рухався попереду.Про це повідомили в патрульній поліції Івано-Франківської області, пише «IfNews» .



На місце події прибув екіпаж патрульної поліції, який зафіксував обставини аварії. Інформації про травмованих не надходило.

“Спілкуючись, 24-річний керманич Mazda повідомив, що не має посвідчення водія, оскільки його не отримував. Також, не має страхового полісу”, – йдеться у дописі.

Інспектори склали на кермувальника адмінматеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою без документів) та за ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права) КУпАП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #ДТП





Статті

Інтерв'ю
народний артист Гнатковиський
09:18, 23 Грудня, 2025

Народний артист України Олексій Гнатковський розповів, в яку політичну партію він входив

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: