На Прикарпатті оголосили штормове попередження: прогнозують небезпечне метеорологічне явище

10.02.2024 21:47   Джерело: firtka
Опубліковано : Франківський Новинар

На Прикарпаттi оголосили штормове попередження. Про це повiдомляє Iвано-Франкiвський обласний центр з гiдрометеорологiї.

"Протягом доби 10 лютого по мiсту Iвано-Франкiвську та областi збережеться посилення пiвденно-захiдного вiтру 15-20 м/с. Перший рiвень небезпечностi, жовтий", - йдеться у повiдомленнi.

Окрiм цього, 10-11 лютого у високогiр'ї Iвано-Франкiвської областi зберiгається значна снiголавинна небезпека. Третiй рiвень небезпеки.

Прикарпатцям вкотре нагадують про необхiднiсть дотримання правил безпеки пiд час вiдпочинку у гiрськiй мiсцевостi. Зокрема, вирушаючи у туристичний похiд, дотримуйтесь наступних порад:

  • уникайте походiв поодинцi, мiнiмальна рекомендована кiлькiсть учасникiв туристичної групи складає не менше нiж три особи;
  • обов'язково iнформуйте своїх близьких i знайомих про проходження вашого маршруту й очiкуваний час повернення з походу;
  • переконайтеся, що ваше екiпiрування вiдповiдає вимогам походу: вiзьмiть з собою достатню кiлькiсть їжi та води (зiгрiвальнi напої — чай, кава), а також необхiдний теплий одяг та взуття, медикаменти;
  • поцiкавтеся умовами мiсцевостi та прогнозом погоди;
  • обов'язково вiзьмiть з собою перевiренi туристичнi карти.

«Дбайте про свою безпеку та у випадку виникнення надзвичайної подiї негайно телефонуйте у Службу порятунку за номером 101», — наголосили надзвичайники.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: firtka