Рятувальники надали допомогу на мiсцi подiї, де рейсовий автобус з’їхав з дороги. Про це повiдомляє ДСНС областi.
У вiвторок, 23 сiчня, зранку, через ожеледицю, в селi Угринiв з’їхав з дороги рейсовий автобус. Всерединi автобуса знаходилось шестеро пасажирiв та двоє водiїв.
Перегляньте також:
- На Калущині нетверезий водій Mercedes спричинив ДТП: постраждала жінка
- Гірські рятувальники допомогли жінці, яка втратила орієнтування поблизу Яремче
На мiсцi подiї рятувальники, за допомогою бензорiза та бензопили, провели заходи щодо розчищення прилеглої територiї (зрiзання пошкоджених дерев та металевих конструкцiй), адже вони перешкоджали доступу та можливостi провести заходи з буксирування.
Пiсля чого, автобус вiдбуксирували на тверде покриття за допомогою двох тракторiв.
Постраждалих на мiсцi подiї немає.
![]()