Увечері 31 грудня двоє туристів втратили орієнтир під час спуску з Говерли та заблукали поблизу водоспаду.
Про це пише Галка з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Перегляньте також:
- Під час спуску з Говерли туристка отримала травму: знадобилася допомога рятувальників
- Гірські рятувальники допомогли жінці, яка втратила орієнтування поблизу Яремче
Туристи звернулися за допомогою до рятувальників поста Заросляк. Зв’язок з заблукалими підтримувався і вже через годину їх розшукали надзвичайники та супроводили до спортивної бази “Заросляк”.
