У Лiцеї № 10 провели акцiю “Смiлива гривня”, зокрема, збирали монети номiналами 50 копiйок та до 10 гривень.
Благодiйна iнiцiатива об’єднала зусилля усiх небайдужих для допомоги Збройним Силам України.
Перегляньте також:
- У Франківську в закинутій будівлі виявили неповнолітніх
- У Поляниці знову виявили порушення у готелі після спалаху кишкової інфекції
Про це повiдомила заступниця мiського голови Вiкторiя Дротянко на своїй Facebook-сторiнцi, передає Фiртка.
Вiдомо, що учнiвська родина зiбрала 23 000 грн (85 кг монет).
“Отак з кожного по монетi i в пiдсумку спiльна допомога вiйськовим. Пiдсилюй армiю кожною гривнею заради великої перемоги”, – наголосила Вiкторiя Дротянко.