Відкриту галерею сучасного мистецтва презентували у Івано-Франківську

18.11.2023 18:37   Джерело: galka
Опубліковано : Франківський Новинар

В Iвано-Франкiвську на базi мiсцевого освiтньо-культурного та волонтерського простору Гончаренко центр вiдкрили публiчну галерею сучасного мистецтва. Першими свої роботи представили художниця з Лисичанська Ольга Тєлушкiна та харкiвська фотохудожниця Iрина Марченко.

За словами директорки освiтнього простору Оксани Кузьменко, головний принцип мiської галереї — її вiдкритiсть для вiдвiдувачiв та авторiв.

«Ми навмисно не називаємо нашу галерею франкiвською чи прикарпатською. Вона — всеукраїнська, i наша перша експозицiя вкотре доводить, що схiд та захiд — разом. Ми вiдкритi для митцiв з усiх куточкiв країни. Зрештою, об’єднувати та гуртувати — одне з головних завдань мистецтва пiд час вiйни», — дiлиться керiвниця освiтнього центру.

Першими свої роботи у галереї Гончаренко центру представили художниця-акварелiстка з Лисичанська Ольга Тєлушкiна та харкiвська фотографка Iрина Марченко, пише Галка з посиланням на пресслужбу Гончаренко центру.

«Для Ольги фарби та папiр були серед тих найнеобхiднiших речей, якi вона прихопила з собою на початку повномасштабного вторгнення. А Iрина професiйно займається фотографiєю ще зi студентських часiв. Цих мисткинь неможливо порiвнювати, але їхнi роботи чудово доповнюють одне одного», — додають у Гончаренко центрi.

Галерея сучасного мистецтва працює щодня за адресою вул.Шашкевича 1/1. Вхiд вiльний та безкоштовний для всiх охочих.

Крiм того, команда освiтнього центру вiдкрита до спiвпрацi з новими митцями: художниками, фотографами, скульпторами тощо. Аби домовитися про виставку, достатньо зателефонувати за номером: +380672761401.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: galka